Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

ORL AMBULANCIA - OBJEDNÁVANIE PACIENTOV

Dátum: 23.08.2021
Autor: Poliklinika Šurany
ORL AMBULANCIA - OBJEDNÁVANIE PACIENTOV

PROSÍME PACIENTOV, aby pred návštevou ORL ambulancie v MsPK Šurany, najskôr zatelefonovali na číslo 035/6923 075 a dohodli sa s lekárkou na orientačnom termíne vyšetrenia.

PROSÍME PACIENTOV, aby pred návštevou ORL ambulancie v MsPK Šurany, najskôr zatelefonovali na číslo        035/6923 075 a dohodli sa s lekárkou na orientačnom termíne vyšetrenia.

Prosíme pacientov, aby telefonovali  po 12.30 hodine.

Upozorňujeme pacientov, že termíny na vyšetrenie sú iba orientačné. Čas potrebný na vyšetrenie je u každého pacienta iný a dopredu sa nedá určiť ako dlho  bude trvať.

ORL ambulancia v MsPK Šurany vyšetrí všetkých pacientov,  ale z dôvodu ochrany zdravia v období koronavírusu je potrebné zachovať plynulý priebeh vyšetrenia s čo najmenej pacientmi čakajúcimi v čakárni.  Zároveň prosíme obvodných lekárov, ktorí posielajú svojich pacientov na vyšetrenie na ORL ambulanciu v MsPK Šurany, aby ich usmernili. Za pochopenie ďakujeme.