Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poďakovanie MUDr. Marekovi Ozorákovi, PhD. , MPH a sestričke Zuzane Czakovej

Dátum: 02.04.2024
Autor: Helena Hurtoňová

V ortopedickej ambulancii Mestskej polikliniky sa k termínu 31.3.2024 udiali personálne zmeny, o ktorých Vás chcem informovať.

 

Ortopéd MUDr. Marek Ozorák, PhD., MPH a sestrička ortopedickej ambulancie pani Zuzana Czaková ukončili svoj pracovný pomer v Mestskej poliklinike. Udialo sa to veľmi korektným spôsobom výpoveďou z ich strany a po uplynutí 2-mesačnej výpovednej doby. 

Pán doktor Ozorák pôsobil na poliklinike v Šuranoch 16 rokov  a pani Czaková 35 rokov. Počas ich pôsobenia sa podarilo uviesť ortopedickú ambulanciu opäť do činnosti a stala sa vyhľadávanou ambulanciou pacientmi nielen zo Šurian a spádovej oblasti, ale k pánovi doktorovi sa objednávali pacienti prakticky z celého Slovenska. 

Preto by som im obom veľmi rád poďakoval za ich úsilie a špičkovú zdravotnú starostlivosť, ktorú poskytovali pacientom vo svojej ambulancii. Robili veľmi dobré meno šurianskej Mestskej poliklinike a pomohli desaťtisícom pacientov. 

Popri doktorovi Ozorákovi pôsobili v ortopedickej ambulancii aj mladí ortópédi MUDr. Levente Hugyivár a MUDr. Filip Klement,  ktorých pán doktor Ozorák pripravoval na nástupníctvo po jeho odchode, aj za to mu patrí moja vďaka. 

Novým garantom ortopedickej ambulancie sa stane MUDr. Hugyivár, ktorý úspešne absolvoval v Rakúsku atestáciu v odbore ortopédia. V súvislosti s tým však ešte musia prebehnúť administratívne úkony, ktorých časový priebeh nedokážeme ovplyvniť. Preto bude v mesiaci apríl 2024 činnosť ortopedickej ambulancie dočasne pozastavená

Činnosť ambulancie však bezodkladne obnovíme v najbližšom možnom termíne.
MUDr. Hugyivár bude ordinovať 2 dni (štvrtok a piatok) a MUDr. Klement bude ordinovať 1 deň (streda). Takže zachováme doterajší rozsah poskytovania starostlivosti v ortopedickej ambulancii. 

Ing. Martin Detvaj
riaditeľ Mestskej polikliniky

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.