Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Ortopedická ambulancia opäť otvorená od 5.júna 2024

Dátum: 17.05.2024
Autor: Poliklinika Šurany
Ortopedická ambulancia opäť otvorená od 5.júna 2024

Činnosť ortopedickej ambulancie opäť obnovená od 5.júna 2024

Ortopedická ambulancia Mestskej polikliniky bude opäť v činnosti od stredy 5.júna 2024.
Ordinačné dni budú STREDA - ŠTVRTOK - PIATOK so začiatkom o 7:30 hod.

V ambulancii budú ordinovať MUDr. Levente HUGYIVÁR (na fotografii vľavo) v dňoch štvrtok - piatok a MUDr. Filip KLEMENT (na fotografii vpravo) v stredu.

Obaja páni doktori už pôsobili na Mestskej poliklinike pod vedením odborného garanta MUDr. Mareka OZORÁKA, PhD., MPH.

Odborným garantom ortopedickej ambulancie bude odteraz MUDr. Hugyivár.

Od 20.mája 2024 sa pacienti môžu objednávať na vyšetrenie v pondelok a v utorok v čase od 9:00 - 11:00 hod. telefonicky na čísle 035/6923 030.

Obom pánom doktorom prajeme veľa spokojných a uzdravených pacientov a nech sa im aj naďalej dobre pracuje na Mestskej poliklinike.