Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Slávnostné otvorenie zrekonštruovanej chodby na 2. poschodí Mestskej polikliniky

GALÉRIA
Dátum: 13.06.2024
Autor: Helena Hurtoňová
V Mestskej poliklinike v Šuranoch sa nám podarilo zrekonštruovať ďalšie priestory polikliniky.

Tentoraz išlo o chodbu s čakárňami na 2. poschodí hlavnej budovy, kde bola zrealizovaná kompletná výmena podlahy za novú liatu podlahu s podlahovou krytinou, vymaľovanie stien a výmena pôvodných lavíc za nové pohodlnejšie sedačky. Pacientom sa vďaka tomu spríjemní čakanie do jednotlivých ambulancií.
Na slávnostné otvorenie zrekonštruovaných priestorov prijali pozvanie od riaditeľa polikliniky Martina Detvaja zástupcovia mesta Šurany pán primátor Marcel Filaga a pani viceprimátorka Miroslava Zahoráková, odborný garant Mestskej polikliniky MUDr. Ján Bernát, hlavná sestra Mgr. Gabriela Sádecká a zamestnanci údržby Mestskej polikliniky Tibor Kulháň a Pavol Tóth, ktorí sa významnou mierou podieľali na rekonštrukčných prácach.
Plánujeme aj naďalej pokračovať v zveľaďovaní priestorov Mestskej polikliniky a v rozširovaní služieb zdravotnej starostlivosti pre pacientov zo Šurian a z obcí v spádovej oblasti.