Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.

VÝZVA pre pacientov

Žiadame pacientov v súvislosti s ochorením COVID –19 aby v prípadoch, ktoré znesú odklad nenavštevovali ambulancie Mestskej polikliniky.

V prípade potreby je možnosť požiadať o e-recept telefonicky ošetrujúceho lekára. Upozorňujeme však pacientov že toto nie je možné paušalizovať - treba rozlišovať ak ide o dlhodobo predpísané lieky alebo akútne stavy prípadne nutné kontroly po preliečení.  Objednaných pacientov radi preobjednáme na iný termín. Prosím kontaktuje ambulanciu lekára, v ktorej ste objednaní.

Uvedené opatrenie je v záujme ochrany aj Vášho zdravia a zdravia personálu Mestskej polikliniky.

Ďakujeme za pochopenie

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.