Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.

Usmernenie pre pacientov zubných ambulancií

Žiadame o rešpektovanie núdzového stavu v SR

Usmernenie pre pacientov:

- pacientom, ktorí boli objednaní na konkrétny termín v čase trvania mimoriadnych opatrení až do odvolania , sa daný termín automaticky ruší,

-pacienti, ktorí potrebujú bezodkladnú zdravotnú starostlivosť (napr. s bolesťou), kontaktujú recepciu Mestskej polikliniky Šurany (0356500884, 0356923000), kde budú prepojení k ordinujúcej zubnej lekárke, ktorá podľa príznakov, cestovateľskej anamnézy, karantény a problémov v ústnej dutine odporučí ďalší postup.

Ak zubná lekárka po telefonickej konzultácii rozhodne o ošetrení v ambulancii je potrebné dodržať nasledovné opatrenia:

-mať rúšku na tvári
-meranie telesnej teploty zdrav. sestrou prípadne doma pred ošetrením
-vyplnenie čestného prehlásenia o zdravotnom stave
-podľa možnosti mať vlastné pero
-pred vstupom do zubnej ambulancie je potrebné dezinfikovať ruky dezinfekčným prostriedkom na báze alkoholu

Ďakujeme za pochopenie

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.