OZNAM - poplatok v zubných ambulanciách

Poplatok v zubných ambulanciách

Vážení občania!

Slovenská komora zubných lekárov vzhľadom k zvýšenej finančnej záťaži pri ošetrovaní pacientov odporučila pridať do  cenníkov položku: Príprava ambulancie v súvislosti s  COVID -19 nad rámec MTZ.

Na porade lekárov – zubárov dňa 6.4.2020 bol dohodnutý a stanovený poplatok 20 €.

Tento poplatok platí pre pacientov, ktorí chcú byť ošetrení počas pandémie a nie je to akútny stav, ktorý vyžaduje trhanie zuba. Poplatok bol stanovený na základe rapídneho zvýšenia cien ochranných prostriedkov spojených so zubolekárskym ošetrením, ktoré si Mestská poliklinika hradí sama.

Ceny za zubolekárske  ošetrenie  v našom zdravotníckom zariadení držíme najnižšie v našom okrese.

Za porozumenie Vám ďakujeme.

S pozdravom  „rúško nie je hanba“