Režim práce ambulancií od 04.05.2020

Od 04.05.2020 budú pracovať ambulancie v rozsahu schválených ordinačných hodiín

Uvedomujeme si, že riziko ochorenia COVID-19 stále trvá. Našim poslaním je poskytovať zdravotnú starostlivosť pre pacientov, ktorí ju potrebujú aj v tomto období. Z uvedeného dôvodu budú naše ambulancie pracovať v štandartnom režime pri dodržaní všetkých hygienických a epidemiolgických usmernení.

Z uvedeného dôvodu, prosíme našich pacientov, aby pred plánovanou návštevou lekára kontaktovali prúslušnú ambulanciu, kde im bude pridelený orientačný termín vyšetrenia, prípadne budú inak usmerení. Usmerenie závisí od akútnosti zdravotného stavu a aktuálnej vyťaženosti konkrétnej ambulancie. POZOR, akútne stavy majú prednosť !

Naďalej platí povinnosť pri vstupe do budovy mať rúško a prejsť cez recepciu, kde bude zmeraná teplota a vykonaná povinná dezinfekcia rúk.

Ďakujeme, spolu to zvládneme!