Ambulantná infúzna liečba

Ambulantná  infúzna liečba
  - je prínosom pre pacientov, ktorí si nemôžu z pracovných a iných dôvodov dovoliť hospitalizáciu kontakt : 0356923024,0356923041

Ambulantná infúzna liečba

- moderný spôsob liečby u indikovaných ochorení

- trvanie infúznej liečby od 30 do 60 min.

Liečba je určená pacientom:

- pri ochoreniach periférnych nervov

- pri akútnych a chronických ochoreniach pohybového aparátu a chrbtice

- pri poruchách prekrvenia končatín

- pri liečbe osteoporózy

Infúzia je indikovaná podľa odporučenia lekára ortopéda, neurológa, rehabilitačného lekára alebo všeobecného lekára. Počet potrebných infúzií spravidla 5 až 10.

Počas aplikácie infúzií sestra monitoruje celkový stav pacienta, miesto vpichu, udržiava stály prietok liečiv do žily, sleduje základné životné funkcie. Zvyčajne už počas podávania pacient pociťuje úľavu, ktorá sa s každou následnou aplikáciou stupňuje.

Aplikácia – cez jednorazovú ihlu do hornej končatiny

- pohodlne – v sede alebo v ľahu