ORL AMBULANCIA - OBJEDNÁVANIE PACIENTOV

PROSÍME PACIENTOV, aby pred návštevou ORL ambulancie v MsPK Šurany, najskôr zatelefonovali na číslo 035/6923 075 a dohodli sa s lekárkou na orientačnom termíne vyšetrenia.   Prosíme pacientov, aby...

PROSÍME PACIENTOV, aby pred návštevou ORL ambulancie v MsPK Šurany, najskôr zatelefonovali na číslo        035/6923 075 a dohodli sa s lekárkou na orientačnom termíne vyšetrenia.

Prosíme pacientov, aby telefonovali  po 10.00 hodine.

ORL ambulancia v MsPK Šurany vyšetrí všetkých pacientov,  ale z dôvodu ochrany zdravia v období koronavírusu je potrebné zachovať plynulý priebeh vyšetrenia s čo najmenej pacientmi čakajúcimi v čakárni.  Zároveň prosíme obvodných lekárov, ktorí posielajú svojich pacientov na vyšetrenie na ORL ambulanciu v MsPK Šurany, aby ich usmernili. Za pochopenie ďakujeme.