Slávnostné otvorenie novej stomatochirurgickej ambulancie

Dátum: 11.12.2023
Slávnostné otvorenie novej stomatochirurgickej ambulancie
V piatok 8.12.2023 sme mali na Mestskej poliklinike slávnostné otvorenie novej stomatochirurgickej ambulancie, v ktorej bude MDDr. Erika Mihalovičová za asistencie sestričky Evy Mudrákovej okrem klasickej stomatológie vykonávať aj stomatochirurgiu.

Na tejto udalosti sa zúčastnili aj zástupcovia mesta Šurany pán primátor Marcel Filaga a pani viceprimátorka Miroslava Zahoráková. Prítomní boli aj Ing. Martin Detvaj, riaditeľ Mestskej polikliniky,  MUDr. Ján Bernát, odborný garant Mestskej polikliniky, hlavná sestra Mgr. Gabriela Sádecká a kolegovia z ďalších zubných ambulancií. Nemohli chýbať ani naši šikovní údržbári Tibor Kulháň a Pavol Tóth, ktorí sa významnou mierou podieľali na rekonštrukcii ambulancie.

Prajeme pani doktorke Mihalovičovej a pani sestričke Mudrákovej veľa spokojných pacientov a nech sa im v novej ambulancii dobre pracuje.