PaF (PĽÚCNA) AMBULANCIA

Prosíme pacientov, aby návštevu PaF(pľúcnej)ambulancie najskôr konzultovali (telefonicky) s obvodným lekárom.  Pred samotnou návštevou pľúcnej ambulancie si vopred dohodnite orientačný...

Prosíme pacientov, aby návštevu PaF (pľúcnej) ambulancie v MsPK Šurany najskôr konzultovali (telefonicky) s obvodným lekárom.

Pred samotnou návštevou pľúcnej ambulancie si vopred dohodnite orientačný termín vyšetrenia na

tel. čílse: 035/ 6 923 073

PaF (plúcna) ambulancia v MsPK Šurany vyšetrí všetkých pacientov, ale z dôvodu ochrany zdravia v období koronavírusu je potrebné zachovať plynulý priebeh vyšetrenia a predísť zbytočnému zhromažďovaniu sa pacientov v čakárni.

Zároveň Vás prosíme, aby ste ohľadom predpisovania liekov volali až po 11.00 hodine.

Za pochopenie ďakujeme